“Onderwijs is niet het vullen van een vat,
maar het ontsteken van een vuur.”

Heraklitis, Griekse wijsgeer

Steun ons!


Interessepeiling

Het ouderinitiatief Voortgezet Vrijeschool Onderwijs Almere kan alleen slagen bij voldoende interesse. Hoe mooi zou het zijn als uw kind ook de keuze heeft om naar een middelbare vrijeschool in Almere te gaan? Wij vinden dat ze die keuze verdienen! U toch ook? Vul de onderstaande interessepeiling in, het is geheel vrijblijvend, maar bepalend of en wanneer Voortgezet Vrijeschool Onderwijs in Almere van start kan gaan.

 

Steun betuigen

 

Bijdragen met uw talent

Het ouderinitiatief kan altijd nog versterking gebruiken. Er is veel vrijwilligerswerk te doen rondom het opstarten van een nieuwe school. Dit betekent dat we veel verschillende talenten nodig hebben. Wij zijn opzoek naar uw talent! Lijkt het je leuk om ons een handje te helpen, heel graag!

 

Helpende handen

Schrijf je in voor onze digitale nieuwsbrief

* verplichte velden

Contact

Heeft u een vraag of opmerking? Neem contact met ons op.

 

VVO Almere i.o.

info@vvo-almere.nl

Volg ons ook op Facebook!